Mes esame dėl Jūsų...

Apsilankymas Birštono savivaldybėjeApsilankymas Birštono savivaldybėjeValstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė, l.e. patarėjos pareigas Romualda Barštienė 2018-11-29  Birštono savivaldybėje susitiko su BĮ Nemajūnų dienos centrą lankančiais vaikais.

Susitikimas prasidėjo draugišku vaikų apsikabinimu, nes taip sutapo, kad ši diena kalendoriuje pažymėta kaip Draugo diena. Pokalbio metu vaikai supažindinti, kokias teises ir pareigas jie turi, ko negali sau leisti, kur gali kreiptis, iškilus problemoms. Apsilankymo metu kiekvienam vaikui įteikta  „Vaiko konstitucija“, kuri parengta vadovaujantis Vaiko teisių konvencija. Taip pat buvo kalbama apie patyčias: paaiškinta, kas yra patyčios, aptarti svarbiausi patyčių ypatumai, bandyta atpažinti vaikų jausmus, patiriančių skriaudas, aptarti vaikų vaidmenys patyčių situacijose. Kartu žiūrėjome filmą  „Neskatink smurto - netoleruok patyčių“.

Vaikams paaiškinta, kad „vaiko teisės“ apima bendražmogiškas teises, kurias galima apibendrinti paprastai: tai vaiko teisė, kad su juo būtų elgiamasi pagarbiai.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.