Mes esame dėl Jūsų...

molismolisVykdydami neformalųjį vaikų švietimą nuo 2015 m. rugsėjo 1 d., pakvietėme neformaliojo švietimo vyresniąją dailės mokytoją Iloną Kalibatienę. Mokytojai parengus programą „Lipdyba iš molio ir dekoravimas angobomis“, įsijungė devyni 6-15 metų amžiaus vaikai iš Birštono gimnazijos ir Birštono vienkiemio darželio mokyklų. Programos dalyviai į užsiėmimus atvyksta kiekvieną antradienį po pamokų, po užsiėmimų centro transportu pavėžėjami į namus.

Užsiėmimuose mokiniai susipažįsta su medžiagomis, įrankiais ir priemonėmis, naudojamomis kuriant ir dekoruojant keramikos darbus. Mokinių darbeliai puošia centro interjerą, dovanojami atvykstantiems į centrą svečiams, švenčiant Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną paruoštomis dovanėlėmis pradžiuginome dalyvavusius vakaronėje senjorus. Šiuo metu atrinktus darbus bus galima pamatyti Birštono muziejuje.

Ugdymas lipdybos ir dekoravimo užsiėmimuose leidžia kiekvienam ugdytiniui pajusti kūrybos malonumą, atsipalaiduoti ir be suvaržymų ieškoti savojo „aš“ reiškimo būdų, kiekvienas čia jaučiasi kūrėju. Mokymo procese ugdomos asmeninės, socialinės, edukacinės ir profesinės kompetencijos.

Dėkojame mokytojai Ilonai už kiekvieną molio gabalėlį, sušildomą jos širdies gerumu, už dėmesį kiekvienam kūrėjui, už kantrybę.

Nors programa buvo parengta tik trijų mėnesių laikotarpiui, tikimės, jog galėsime ją pratęsti ir 2016 metais ir laukiame kiekvieno, kuris pasirengęs pažinti nežinomą, įgyti naujos patirties.

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.