Mes esame dėl Jūsų...

Prevencinė paskaita ,,PATYČIOMS NE“ Prevencinė paskaita ,,PATYČIOMS NE“ Patyčios – tai nuolatinis fizinės ar psichologinės jėgos panaudojimas, sąmoningai siekiant sužeisti ar įskaudinti kitą asmenį, kuris negali savęs apginti.

Patyčios gali vykti pačiose įvairiausiose vietose – mokykloje, būreliuose, socialiniuose tinkluose ar kituose vaikų susibūrimuose. Kitaip tariant – bet kur, kur renkasi tavo bendraamžiai.

Nemajūnų dienos centro socialinė darbuotoja Iveta Simanaitytė vaikams vedė paskaitą patyčių prevencijos tema. Vaikams paaiškino, kas yra patyčios, kokios yrą jų atsiradimo priežastys, kaip jaučiasi vaikas, tapęs patyčių auka. Vaikams buvo rodoma patyčių prevencijai skirta mokomoji vaizdo medžiaga. Vyko diskusijos patyčių ir bendravimo internete tema, buvo atsakyta į vaikams aktualius klausimus. Socialinė darbuotoja priminė, kad pagrindinis patyčių mažinimo būdas – keisti atmosferą ir santykius tarp bendraamžių, ragino gerbti vieniems kitus ir būti tolerantiškais, kartu užkirsti kelią patyčioms ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir realiame gyvenime.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.