Mes esame dėl Jūsų...

Paveikslėlis101

Birželio mėnesį  jau įvyko pirmieji socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai, skirti vaikams. Nemajūnų dienos centre skambėjo vaikų juokas ir šnekos. Socialinė pedagogė metodininkė V. Šimukaitė vedė socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimus  dviem 6–11 metų amžiaus vaikų grupėms. Tiek praktinių, tiek teorinių užsiėmimų metu vaikai pagerino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi spręsti konfliktus, stengėsi geriau pažinti save. Dalyviai mokėsi atpažinti savo ir aplinkinių žmonių jausmus, lavino dėmesį ir atmintį, mokydamiesi produktyvaus klausymosi. Vaikai išbandė savo jėgas vaidindami įvairias situacijas ir mokėsi vertinti savo bei kitų elgesį. Dalyviai mokėsi dirbti ne tik poromis. Daug dėmesio skirta jų komandinio darbo įgūdžių formavimui, ypač lavinamųjų žaidimų metu. Kūrybinių praktikų metu mažamečiai netgi mokėsi pažinti savo socialinį-emocinį intelektą. Dalyviai išbandė derybų meną bei susipažino su specifinių gestų kalbos privalumais ekstremaliose situacijose. Sudėtingi dalykai vaikams buvo pateikti žaismingai, naudojant įvairiausius ugdymo metodus. Jaunųjų projekto dalyvių šypsenos ir džiugus juokas netilo iki pat užsiėmimų pabaigos. Tikimės, kad įgyti socialiniai įgūdžiai pravers kasdieniniame vaikų gyvenime.

Birštono savivaldybėje jau startavo projektas „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ Nr. 07-007-P-0001. Visi čia gyvenantys asmenys gali pasinaudoti šio projekto siūlomomis paslaugomis. Projekto metu visi norintys gali gauti nemokamas individualias ir grupines psichologo konsultacijas, mediacijos paslaugas, dalyvauti pozityvios tėvystės mokymuose ir savitarpio pagalbos grupėse. Visus besidominčius šiuo projektu, kviečiame susisiekti su projekto veiklų koordinatore Eitmyra Grybauskiene tel. Nr. + 370 673 73 456, adresu BĮ Nemajūnų dienos centras, Topolių g. 1, Geležūnai.

Projektas finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.