Mes esame dėl Jūsų...

Globėjas – žmogus, kuris priima sprendimą kiekvieną dieną rūpintis tėvų globos netekusiu vaiku, pakviečia jį į savo namus ir širdį, suteikia saugumo jausmą ir mato šio svarbaus gyvenime žingsnio didelę prasmę. Globoti – tai priimti į savo namus ir širdį tėvų globos netekusį vaiką, juo rūpintis ir padėti augti pilnaverčiu žmogumi.
Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 28–liepos 4 dienomis, visoje Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai. Šiuo metu Lietuvoje yra 3495 globėjų (rūpintojų), kurių šeimose auga 4645 tėvų globos netekę vaikai. Vis tik globos institucijose vis dar gyvena apie 1600 vaikų.  Birštono savivaldybė gali pasidžiaugti 5 nuolatiniais globėjais, globojančiais 9 vaikus.

Birželio 29-ąją Birštono savivaldybė kartu su Nemajūnų dienos centru Globėjus pakvietė į padėkos popietę, kurios metu Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys kartu su Birštono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Ramanauskiene Globėjams padėkojo už atvertas namų duris, meilę, rūpestį ir atsidavimą vaikams, kur viso šito taip trūko jų biologinėse šeimose. Prie padėkos prisidėjo ir Birštono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilma Burbienė bei Nemajūnų dienos centro direktorius Gintas Pačėsas. Nemajūnų dienos centro globos koordinatorė Laima Švirinienė džiaugėsi esamais globėjais bei šiltu, atviru ir betarpišku bendravimu. Renginio metu buvo vykdoma edukacija vaikams, kurios metu mažieji gamino kompozicijas iš augalų.

Norintys globoti (rūpintis) be tėvų globos likusį(-iu) vaiką(-u), galite kreiptis į Birštono savivaldybės Socialinės paramos skyrių, tel. 8 319 62 019, mob. tel. 8 686 95 404, el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba Nemajūnų dienos centro Globos centrą, tel. 8 673 43 465, el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Mieli Globėjai, ačiū, kad esate!

Birštono savivaldybės ir Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.