Mes esame dėl Jūsų...

NuotraukosNuotraukos2020-02-27

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras daugiau nei 10 metų dalyvauja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame Vaikų dienos centrų veiklos konkurse ir įgyvendina vaikų dienos centrų projektą „Svajonių sodas“. Šiais metais Centras taip pat teikė paraišką 2020 – 2021 metų Vaikų dienos centrų projekto veiklų finansavimui, vasario mėn. buvo pasirašyta sutartis, gautas finansavimas 2020 metams, kuris siekia 15932 Eur. Birštono savivaldybės administracija taip pat prisideda prie sėkmingo projekto įgyvendinimo, skirdama lėšas socialinio darbuotojo, dirbančio su vaikais, darbo užmokesčiui ir patalpų išlaikymui.

Projekto „Svajonių sodas“ tikslas - teikti socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, dienos socialinės priežiūros, sociokultūrines paslaugas, teikti informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo paslaugas, mažinti socialinę atskirtį, organizuoti kokybišką vaikų ir (ar) jų šeimos narių laisvalaikio užimtumą. Centro lankytojams šiais metais vėl bus pasiūlyta daug įdomių ir naudingų veiklų, kurios ugdys vaikų socialinius, bendravimo, bendradarbiavimo, kasdienio gyvenimo įgūdžius, skatins aktyvų ir turiningą laisvalaikio praleidimą. 2020 m. vaikai užsiims įvairiais rankdarbiais, turės galimybę lankyti dainavimo būrelį, projekte yra numatytos lėšos maitinimui, suplanuotos pažintinės ir poilsinės kelionės, žygiai pėsčiomis, įvairūs renginiai, skirti Lietuvos istorinių datų paminėjimui ir lietuviškų tradicijų puoselėjimui.

Vaikų dienos centrų projekto veiklose dalyvauti gali visi norintys vaikai ir jaunimas iki 18 metų. Centre laukiame visų, kurie nori draugauti, bendrauti, savanoriauti ir augti kartu su Nemajūnų dienos centru ir Vaikų dienos centrų projektu „Svajonių sodas“.

Plačiau su kasdiene vaikų dienos centro veikla galite susipažinti internetiniame puslapyje www.nemajunudc.lt ir Facebook paskyroje „Nemajūnų dienos centras“.

Dėl informacijos galima kreiptis į BĮ Nemajūnų dienos centrą, adresu Topolių g. 1, Geležūnų k., tel. 8-319 43722 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.