Mes esame dėl Jūsų...

KiudulaitėKiudulaitėLiepos 5 dieną Birštono viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje  Nemajūnų dienos centrą lankantys vaikai dalyvavo projekte „Kurk. Pajausk. Atrask“ – susitiko  su žinoma dailininke, knygos „Laimė yra lapė“ iliustratore Aušra  Kiudulaite.

Renginio pradžioje bibliotekininkė Ingrida Vaitkevičienė skaitė mažųjų projekto dalyvių (tarp jų – ir Nemajūnų bibliotekos skaitytojų) ir vaikų rašytojo Virgio Šidlausko sukurtą pasaką apie Birštoną, pakvietė į kūrybines dailės, iliustracijų dirbtuves. A. Kiudulaitė pristatė kartu su birštoniečiais pagal pasaką sukurtą didžiulę „pop up“ knygą, demonstravo iškilias jos detales, iš arčiau supažindino su iliustravimu, pagrindine dirbtuvių idėja.

Dailininkė vaikams išdalino po didelį spalvotą puskartonio lapą ir daugybę pačios įvairiausiomis technikomis nutapytų, spalvotų, raštuotų lapukų . Vaikai pasinėrė į fantazijų pasaulį – ieškodami patinkančių spalvų ar atspalvių, pagal pasaką kūrė nuostabias iliustracijas, papuošusias knygą.

Aušra Kiudulaitė labai džiaugėsi kūrybingais vaikais ir jų darbeliais!

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.