Mes esame dėl Jūsų...

Meduolio dienaMeduolio diena2018-11-26

Nemajūnų dienos centras, kaip ambasadorius, prisijungė prie socialinės iniciatyvos ir kartu su vaikais savanoriais lapkričio 24 dieną dalyvavo renginyje „Spalvoto meduolio diena“, kurios metu buvo siekiama  suartinti šeimą ir draugus bei globotinų vaikų savanorystę, sumažinti atskirtį tarp kartų. Renginys vyko „Vytautas mineral Spa“, Birštone.

Nemajūnų dienos centro lankytojai, kurorto svečiai, Klebiškio bendruomeninių vaikų globos namų auklėtiniai  įvairiaspalvėmis glazūromis spalvino  šventinius meduolius, bendravo, vaišinosi kakava ir pyragaičiais, dalijosi  patirtimi meduolių glazūravimo srityje ir  kūrė ryškiaspalvių eglučių, angelų, senių besmegenių, žvaigždučių  meduolius.

Susibūrimas bendrai veiklai, šiltas ir kūrybiškas laiko leidimas kartu suteikė ne tik pozityvių emocijų, bet ir leido geriau pažinti vieniems kitus, pabendrauti. Dėkojame „Vytautas mineral Spa“ už suteiktą galimybę dienos centro lankytojams pažinti ypatingų mineralų SPA namus, už dėmesį į renginį  atvykusiems svečiams, už nuoširdų rūpestį ir besišypsančias akis, nes duoti ne mažiau gera nei gauti.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.