Mes esame dėl Jūsų...

Policijos diena2018-10-02

Spalio 2 - ąją minima Policijos arba Angelų sargų diena. Pasveikinti Birštono policijos komisariato darbuotojų išvyko ir jaunieji dienos centro lankytojai.

Šiai išvykai centro lankytojai ruošėsi iš anksto ir pagamino bendrą darbelį – policininką iš krepinio popieriaus, kuris papuoš komisariato sienas. Policininkai dienos centro lankytojus pakvietė į ekskursiją po komisariatą. Vaikai smalsiai apžiūrėjo komisaro kabinetą, laikino sulaikymo kambarį, automobilius ir juose naudojamą įrangą.  Po ekskursijos centro lankytojai dalyvavo policininkų jiems paruoštoje viktorinoje, kur pasitikrino savo žinias apie policininkų darbą.  Teisingai atsakę į klausimus gavo dovanėles: atšvaitus, spalvinimo knygeles bei liemenes ,Būk matomas kelyje“. Dienos centro lankytojams šis apsilankymas Birštono policijos komisariate suteikė daug įspūdžių bei naudingos informacijos.

Širdingai dėkojame Birštono policijos komisariato darbuotojams už šiltą priėmimą. Džiaugiamės nuoširdžiu bendravimu bei bendradarbiavimu. Ačiū Birštono Policijai!

Nemajūnų dienos centro informacija

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.