Mes esame dėl Jūsų...

Svečiai Nemajūnų bibliotekojeSvečiai Nemajūnų bibliotekoje

2018-04-17

Balandžio 6 d. Nemajūnų biblioteka sulaukė svečių iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Mokiniai, lankantys Kauno tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo  centro „Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės“ būrelį, ir juos lydinti socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė susipažino su bibliotekos vykdomomis veiklomis, su turimomis vaikiškomis knygomis.

Susitikimo metu svečiai  supažindinti su Kvilingo technika. Tai tokia meno šaka , kai siauros  popieriaus juostelės sukamos į ritinėlius, šie formuojami į įvairias formas ir tokios suformuotos detalės suklijuojamos į vientisą kompoziciją. Šia technika galima gaminti paveikslus, dėžutes, atvirutes, dekoruoti dovanas, žaislus kalėdų eglutei, galima pasigaminti net papuošalų. Kvilingas reikalauja kruopštumo, nuteikia raminančiai, popierinių juostelių sukimas lavina smulkiąją motoriką.

Su vaikais mokėmės gaminti gėlytes, kuriomis puošėme atvirutes, skirtas artėjančiai Mamyčių dienai. Kiekvienas galėjo fantazuoti ir klijuoti taip, kaip patys norėjo. Visų atvirutės buvo nuostabios, su šypsenomis veiduose džiaugėmės gražiais darbeliais. Džiugu, kad vaikai savo gamintomis atvirutėmis galės pradžiuginti mamas.

Po edukacinio užsiėmimo vaikai aplankė ir Nemajūnų dienos centrą. Susipažino su centro vykdomomis veiklomis. Liko labai sužavėti turimu dideliu aikštynu, žaidimų erdvėmis. Vaikai sakė,  kad norėtų čia apsilankyti dar ne kartą.

Socialinė pedagogė kartu su vaikais išvykdama pasakė: „ Laikas išvykos metu  tiesiog ištirpo, buvo labai smagus edukacinis užsiėmimas ir tikimės čia apsilankyti dar ne kartą“.

Džiaugiuosi, kad biblioteka svečiams paliko šiltus ir gražius prisiminimus.

Bibliotekininkė Eitmyra Grybauskienė.

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.