Mes esame dėl Jūsų...

DešimtmetisDešimtmetisPaminėti šią datą susirinko ir  Nemajūnų  dienos centro klubo senjorai. Visus susirinkusius pasveikino direktorius Gintas Pačėsas,  palinkėdamas senjorams daug sveikatos, o tai šiame amžiaus tarpsnyje yra labai svarbu.

Aktualiais senjorams klausimais kalbėjo ir į klausimus atsakė Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Antanas Grušelionis.

Į renginį pakviesta Joana Bartaškienė – Lietuvos veterinarijos akademijos sporto katedros dėstytoja, aerobikos klubo „Joana“ prezidentė ir trenerė, daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė. Jos darbų  prasmė – sveikos, gražios, savimi pasitikinčios moterys ir merginos. Jinai parodė keletą aerobikos pratimų, papasakojo apie sveikos gyvensenos reikšmę organizmui, pabrėžė, kad sveikai gyventi reiškia ne tik nuosekliai ir deramai atlikti pratimus, bet ir sveikai maitintis. Pati švytinti, nestokojanti energijos pasakė: „Judėjimas – tai gyvenimas! Raskite laiko sau“.

Renginyje dalyvavo Birštono onkologinių ligonių klubo „Viltis gyventi“ nariai. Pirmininkės pavaduotoja Aldona Šleikienė klubo narių vardu pasveikino dienos centro darbuotojus ir įteikė direktoriui gražiai sukomponuotą rudeninę puokštę. O klubo narys Vytautas Klimavičius šventės akimirkas įamžino nuotraukose.

Besivaišinant  kava, arbata dar ilgai vyko diskusijos.

Ona Valerija Grybauskienė

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.