Mes esame dėl Jūsų...

Sporto žaidynėsSporto žaidynėsŠeštadienį, rugpjūčio 26 dieną vyko Birštono seniūnijos sporto žaidynių antrasis etapas. Seniūnijos sportininkai varžėsi krepšinio, futbolo ir virvės traukimo rungtyse. Žaisti krepšinį panoro penkios komandos – „Geležūnai“, „Klivlendas“, „Smetoniškai gira“, „Smala“ ir „Kalnas“.

Geriausiai sekėsi „Geležūnų“ ir „Kalno“ komandoms, kurios susitiko ir finale.  Kovoje dėl 1 ir 2 vietos rezultatu 7:6 nugalėjo „Kalnas“.

Futbolo aikštyne laimėjo jaunimo komanda „Špykis“, antri liko „Kalniečiai“, o treti – „Geležūnai“.

Virvės traukimo rungtyje „Geležūnų“ rinktinę nugalėjo „Kalniečiai“.

Varžyboms teisėjavo Birštono sporto centro teisėjai Vidas Kapačinskas, Jonas Juozaitis, Vidmantas Račkauskas.

Nugalėtojų komandos gavo teisę dalyvauti Jonavoje vyksiančiose seniūnijų sporto žaidynėse, be to, buvo adovanoti medaliais, kuriuos įteikė Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys.