Mes esame dėl Jūsų...

Kaip ir kasmet Nemajūnų dienos centras prisidėjo prie projekto ,,Vaikų svajonės“ įgyvendinimo. Projektas „Vaikų svajonės" pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: projekte dalyvaujama savanoriškai bei neatlygintinai. Šiais metais už projekto įgyvendinimą Birštono savivaldybėje atsakinga buvo socialinė darbuotoja Alina Džervienė. Iš viso buvo išpildytos 52 vaikų svajonės. Visi jie gavo Kalėdines dovanėles.  Prie svajonių išsipildymo prisidėjo UAB ,,Birštono šiluma“, žmonės gyvenantys užsienyje, Birštone ir kiti.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie projekto ,,Vaikų svajonės“.

Sausio 13-ojiSausio 13-ojiSausio 12 dieną pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ metu įžiebėme žvakutes Nemajūnų dienos centro languose. Prisiminėme tuos, kurie žuvo už mūsų visų laisvę.

Kalėdos 2018Kalėdos 2018Paslaugų gavėjų namus pasiekė, vaikų rankų darbo kalėdinės eglutės.Visi su džiaugsmu ir šypsena priėmė dovanėles.

Kalėdos 2018Gruodžio 18 dieną Nemajūnų dienos centre  vyko kalėdinis renginys  kuris sulaukė ne tik lankytojų, bet ir svečių didelio dėmesio. Renginyje pirmą kartą dalyvavo ir  debiutinį savo miuziklą „Z karta“ pristatė Prienų „Revuonos“  pagrindinė mokykla ir Meninio lavinimo studija „Ramunėlė“. Nemajūnų dienos centro salė prisipildė lankytojais  ir apylinkių gyventojais su mažyliais ant rankų. Vaidinimas išties buvo vertas pagyrimų – žiūrovai jį stebėjo netekę žado. Po spektaklio pasirodymą tęsė Nemajūnų dienos centro jaunieji šokėjai, kurie pristatė savo sukurtus  šokius  „Šventinis miestas“ ir  „Sniego bobos“.

Šventiškai priartėta prie renginio kulminacijos – Kalėdų Senelio apsilankymo, kuris vaikučius pradžiugino ne tik smagiai pašokdamas su jais, bet ir įteikdamas saldžias dovanėles. Šventėje netrūko nei linksmybių nei dovanų!

Kūčiukų kepimasArtėjant Kalėdų šventėms Nemajūnų dienos centrą  lankantys vaikai kartu su socialinėmis darbuotojomis vyko į Alytų žiūrėti spektaklio „Tinginių pasakos“, pagal Vytautą V.Lansbergį.  Spektaklyje vaidino lėlės išsipuošę įvairiais kostiumais, kartu dalyvavo ir jaunieji  teatro aktoriai. Spektaklis sudomino ne  tik mažuosius žiūrovus, bet ir vertė susimąstyti vyresniuosius centro lankytojus. Valanda prabėgo nepastebimai greitai.

Po spetaklio  užsukome aplankyti ir žaviosios Alytaus  eglės.  Prie jos  mūsų laukė staigmena – Kalėdinis Senelio paštas. Čia surašėme visus  slapčiausius  norus ir prašymus, ko norėtume, kad Kalėdų Senelis išpildytų ir visų vaikų širdeles pripildytų  dar didesniu švenčių laukimu. Pasidžiaugę miesto kalėdinėmis švytinčiomis dekoracijomis su gera šventine nuotaika grįžome namo.

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-V 8.0018.00 val.

VI 10.0014.00 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.